Darbo pavadinimas

PRACA W DANII - MONTER/SPAWACZ 135/136

Darbuotojų skaičius:

1

Darbo laikotarpis:

Nuo 2023-03-06 iki 2023-08-31

Darbo pobūdis:

  • prace związane z spawaniem oraz montazem na produkcji wg. rysunku technicznego (blacha)

Darbo vieta:

4200, Slagelse

Reikalavimai:

  • znajomość rysunku technicznego,
  • wymagany aktualny certyfikat 135/136
  • doświadczenie min. 3 lata
  • umiejetność montażu oraz cięcia i szlifowania
  • komunikatywny język angielski pozwalający na komunikację w pracy
  • mile widziana umiejętność spawania aluminium

Darbo užmokestis:

  • 180 DKK brutto
  • 12,5% fundusz wakacyjny
  • umowa duńska związkowa
  • wynagrodzenie wypłacaneco 2 tygodnie

Apgyvendinimas:

  • mile widziane osoby z własnym zakwaterowaniem przebywające w okolicach Slagelse

Atsiprašome, šis puslapis galimas tik PL.

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Mariusz Uglarenko

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?