Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca, team leader intr-o fabrica

Darbuotojų skaičius:

1

Darbo laikotarpis:

Nuo 2022-09-12 iki 2022-09-18

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca, team leader intr-o fabrica. Clientul nostru este in cautarea unei persoane pentru a lucra intr-o fabrica de carne ca si team leader. Va fi responsabil de tura de seara si va coordona aproximativ 100 de persoane. Munca zilinca consta in:

  • Coordonare si organizare pe intreaga tura;
  • Solutionarea sarcinilor zilnice;
  • Solutionarea si medierea conflictelor aparute pe perioada turei;
  • Planificarea si organizarea situatiilor neprevazute de la cazari.
  • Responsabil cu raportarea zilnica a muncitorilor absenti;
  • Alte munci specifice fabricii;

Darbo vieta:

7190, Billund

Reikalavimai:

  • Limba engleza fluent obligatoriu;
  • Experienta anterioara minim 6 luni ca si team leader;
  • Experienta in fabrica de alimente este necesara;
  • Experienta ca si macelar prezinta un avantaj;
  • Permis de conducere si masina proprie este necesar;

200 DKK Brutto  / ORA (~26.89 EURO) + 12,5% bani de vacanta. Orele suplimentare sunt platite extra. Uniforma de munca pusa la dispozitie de catre client; Alte beneficii incluse.

Cazarea poate fi oferita contra cost  750 DKK (aproximativ ~ 100 euro) /saptamana.

Projekto koordinatorius Adriana Agafon