Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca, Operator stivuitor intr-un depozit

Darbuotojų skaičius:

7

Darbo laikotarpis:

Nuo 2022-10-31 iki 2023-10-12

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca, Stivuitoristi

Darbo vieta:

2640, Hedehusene

Reikalavimai:

  • Licenta stivuitorist si experienta anterioara in depozit;
  • Engleza la nivel conversational- sistemul de lucru este in limba engleza;
  • Masina pentru naveta la locul de munca prezinta un avantaj

Darbo užmokestis:

Program de lucru și salariu:

  • Luni – Vineri 6:00 – 14:00 sau 14:00 – 22:00
  • Salariul de bază este  de 138 DKK BRUTTO pe oră (approximativ 18.55 euro) +  12,5% banii de vacanță; Orele suplimentare se platesc diferit.

Apgyvendinimas:

Cazarea este oferita intr-un hostel contra cost 990 DKK per saptamana;

Atsiprašome, šis puslapis galimas tik RO.

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Alexandra Mihaela Negoescu

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?