Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca la Sera de Rasaduri

Darbuotojų skaičius:

5

Darbo laikotarpis:

Nuo 2022-03-07 iki 2022-07-31

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca la Sera de Rasaduri. Clientul nostru este in cautarea a 4 – 5 persoane responsabile de cresterea rasadurilor in serele de rosii si castraveti. Munca zilnica:

  • Ingrijirea germenilor de rosii/ castraveti;
  • Transplantarea in ghivece si subitierea rasadurilor;
  • Sortarea, ambalarea rasadurilor si asamblarea standurilor pentru plante;
  • Alte activitati specifice in Serele de Rasaduri.

Darbo vieta:

4600, Køge

Reikalavimai:

  • Cunostinte de limba engleza la nivel conversational, cel putin o persoana in echipa;
  • Experienta anterioara, in domeniu, reprezinta un avantaj.

85 DKK Brutto / ORA (~11,43 EUR) + 12,5% bani de vacanta cu posibilitatea de marire a salariului.

Cazare este oferita de catre client, contra costului de 250 DKK/saptamana (~67.24euro/saptamina). Cazarea se face in camere duble si se afla chiar langa locul de munca.

Projekto koordinatorius Alexandra Mihaela Negoescu