Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca la cules de rubarba

Darbuotojų skaičius:

2

Darbo laikotarpis:

Nuo Kuo greičiau iki 2023-06-20

Darbo pobūdis:

Clientul nostru este in cautarea unui cuplu dornic de munca care sa ajute la culesul de rubarba si de sortare a cartofilor.
Programul de munca este de 8 ore/ zi, 5 zile/ saptamana.

Munca zilnica va consta in:

  • culegerea rubarbei;
  • sortarea rubarbei in buchete;
  • impachetarea rubarbei;
  • sortarea cartofilor;
  • alte activitati specifice.

Darbo vieta:

5270, Odense N

Reikalavimai:

  • Limba engleza la nivel conversational;
  • Experienata anterioara;
  • Pregatire fizica si dorinta de munca necesara.

Plata se face in acord, se primesc 9.5 DKK/ cutie (~ 1.28 euro/ cutie)  + 12.5% banii de vacanta.

Cazarea este oferita de catre client, contra costului de 600 DKK/saptamana (~80.53 euro/ saptamana)

Projekto koordinatorius Roxana Andreea Iordan