Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca la acoperisuri din stuf

Darbuotojų skaičius:

6

Darbo laikotarpis:

Nuo 2021-03-16 iki 2021-12-20

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca la acoperisuri din stuf. Cautam 4 muncitori experimentati in acoperisuri din stuf si 2 asistenti. Lucrari posibile:

  • restaurarea acoperisurilor din stuf;
  • fabricarea structurilor de acoperis;
  • impregnarea stufului.

Clientul va oferi masina de serviciu.

Darbo vieta:

1799, København V

Reikalavimai:

4 din 6 muncitori trebuie sa aiba cel putin 3 ani de experienta la acoperirea acoperisurilor din stuf.Ceilalti 2 muncitori trebuie sa aiba experienta in instalarea structurilor sau cadrelor din lemn. Toti angajatii trebuie sa vorbeasca limba engleza si sa posede permis de conducere categoria B.

Pentru cei cu experienta anterioara salariul este de : 150 DKK / ora Brut (~20,17 euro) plus 12.5% bani de vacanta Pentru asistenti salariul va fi de : 100 DKK / hour Brut (~13,45 euro)plus 12.5% bani de vacanta

Apgyvendinimas:

Gratuit, oferita de catre client.

Praca w Danii - Zespół dekarzy budowa słomianych dachów

Projekto koordinatorius Adriana Agafon