Munca in Danemarca, instalator corturi petreceri si evenimente

Darbuotojų skaičius:

2

Darbo laikotarpis:

Nuo 2022-05-30 iki 2022-09-30

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca, instalator corturi petreceri si evenimente. Clientul nostru cauta doua persoane puternice pentru a instala si dezinstala corturi pentu petreceri si evenimente. Munca zilnica va consta in:

  • Instalarea manuala a corturilor;·
  • Amenajarea cortului pentru petrecere;·
  • Dezintalarea corturilor;·
  • Alte activitati specifice in acest domeniu.

Darbo vieta:

5500, Middelfart

Reikalavimai:

Cerinte:

  • Se cere flexibilitate si dorinta de munca;·
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational.·
  • Experienta anterioara, in domeniu, reprezinta un avantaj;·
  • Permis de conducere categoria B, dar nu este obligatoriu

Salariul: 100 DKK / Ora Brut (~13.45 euro) + 12,50% bani de vacanta.

Cazarea: este oferita in apropierea locului de munca, intr-o camera. Costul este 250DKK/persoana /saptamana (~33.61 euro).

Projekto koordinatorius Alexandra Mihaela Negoescu