Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca, in agricultura

Darbuotojų skaičius:

5

Darbo laikotarpis:

Nuo 2021-04-20 iki 2021-07-18

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca in agricultura, la rarit morcov, in camp dar si in spatii acoperite, se lucreaza intre 45 si 55 de ore pe saptamana.   Activitati la locul de munca:

  • curatarea morcovului;
  • smulgerea buruienilor;
  • respectarea standardelor de calitate si cantitate;
  • alte munci specifice activitatilor.

Darbo vieta:

7280, Sønder Felding

Reikalavimai:

Clientul nostru prefera muncitori cu experienta anterioara si cu masina proprie. Combustibilul va fi decontat. Cunoasterea limbii engleza este necesara la nivel conversational, pentur o persoana din grup. Este necesar sa aveti incaltaminte adecvata. Haine calduroase vor fi necesare.

Darbo užmokestis:

70 DKK/brutto(~9,45 euro) + 12.5% bani de vacanta

  • La finalul contractului, se primesc bonus 2 DKK pentru fiecare ora lucrata;
  • Soferii de masini care aduc alte persoane la serviciu, vor primi 300DKK drept compensatie pentru combustibil pe saptamana. Compensatia va fi atasata salariului.

Cazarea este oferita contra cost, iar pretul este de 420DKK/saptamana.(~56,48 euro).

Darbas Danijoje. Morkų ravėjimas.

Projekto koordinatorius Alexandra Toma