Darbo pavadinimas

Ieškome 1 darbuotojo vairuoti autokrautuvą sandėlyje.

Darbuotojų skaičius:

1

Darbo laikotarpis:

Nuo 2022-09-01 iki 2023-09-01

Darbo pobūdis:

Autokrautuvo vairavimas, palečių formavimas bei palečių perkėlimas iš vienos sandėlio vietos į kitą autokrautuvo pagalba; bendriniai sandėlio darbai.

Darbo vieta:

8700, Horsens

Reikalavimai:

Šnekamoji anglų arba vokiečių kalba ir autokrautuvo vairuotojo teisės bei darbo patirtis. Nuosavas automobilis ir B kategorijos vairuotojo teisės būtų didelis privalumas.

Darbo užmokestis:

Nuo 110 DKK/val. (~14,79 eur) prieš mokesčius, plius 12,5% atostoginiai. Atlygis priklauso nuo turimos patirties, bus tariamasi konkrečiau pokalbio metu. Numatomos 5 darbo dienos per savaitę, 9 valandos per dieną.

Apgyvendinimas:

Suteikiamas, kaina asmeniui – 555,00 DKK DKK/savaitė (~74,59 eur). Nuo darbo vietos būstas nutolęs apie 8 km (8-10 min. vykstant automobiliu).

Žinote kam tiktų šis darbo pasiūlymas? – drąsiai dalinkitės su draugais bei žmonėmis, kuriuos jis galėtų dominti.

Mes siūlome:
*Visiškai nemokamas įdarbinimo paslaugas
*Legalų įdarbinimą Danijoje ir laiku mokamą atlyginimą
*Apgyvendinimo galimybes
*Visapusišką pagalbą ir konsultacijas prieš išvykstant ir jau esant Danijoje.

Daugiau apie mus https://balticworkforce.com/lt/
Sekite mus Facebooke ir pamatykite naujausius darbo skelbimus https://www.facebook.com/BalticworkforceLT

Munca in Danemarca, motostivuitorist intr-o fabrica de peste

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Indrė Idzelė

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?