Darbo pavadinimas

We offering jobs in pig,cows,mink farms.

Darbuotojų skaičius:

1

Darbo laikotarpis:

Nuo Kuo greičiau iki Neribotas

Darbo pobūdis:

Feeding , moving ,washing and taking care of animals ,cleaning stables and farm.Skinning a fur from minks .Sometimes can be some small buildings jobs in farm.

Darbo vieta:

900, København C

Reikalavimai:

Usually only one worker is needed in a farm ,therefore candidates should be able to speak English and be ready to work alone.It is possible to get a job in farm without any experience as our client are ready to teach. Experience is needed in cases there job description includes castration,vaccination and similar.

Darbo užmokestis:

About 80 – 90 DKK brutto/hour + 12.5% bani de vacanta.

Apgyvendinimas:

Usually it is a room at client in farm .Price ~ 2000 DKK per month.

Atsiprašome, šis puslapis galimas tik EN ir RO.

Darbas žemės ūkyje Danijoje

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Adriana Agafon

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?