Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca, in fabrica

Darbuotojų skaičius:

2

Darbo laikotarpis:

Nuo 2022-01-03 iki 2022-06-30

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca, in fabrica. Clientul nostru detine o fabrica de metale si este in cautarea a doi barbati pentru a putea sa il ajute, sa fie dornici de munca si disponibili pe o perioada indelungata. Programul de lucru este de 5 zile pe saptamana, 9 ore pe zi. Munca zilnica va consta in:

  • activitati de vopsitorie industiala, slefuire si sablare;
  • activitati de folosinta a motostivuitorului;
  • alte activitati specifice muncii in fabrica.

Darbo vieta:

5350, Rynkeby

Reikalavimai:

  • limba egleza la nivel conversational obligatorie;
  • certificat de motostivuitor- cel putin un singur muncitor;
  • sa detina o masina;
  • sa detina un certificat european de folosire a vopselelor profesionale, similar Epoxy sau Isocyanates Certificate.

Darbo užmokestis:

140DKK/ ora (~ 18.83)+ 12.5% bani de vacanta.

Apgyvendinimas:

Detalii candidatilor potriviti.

Atsiprašome, šis puslapis galimas tik EN ir RO.

Praca w Danii przy piaskowaniu

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Adriana Agafon

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?