Darbo pavadinimas

PRACA W DANII - rozbiórki/wyburzenia - pracownik fizyczny

Darbuotojų skaičius:

2

Darbo laikotarpis:

Nuo 2024-04-22 iki 2024-12-22

Darbo pobūdis:

  • prace przy rozbiórkach oraz wyburzeniach budynków jako pracownik fizyczny

Darbo vieta:

7870, Roslev

Reikalavimai:

  • doświadczenie w pracach: rozbiórki i wyburzenia min. 2 lata
  • komunikatywny język angielski – KONIECZNIE
  • prawo jazdy kat. B  oraz własny samochód – KONIECZNIE
  • pracodawca zapewnia samochód na dojazd do miejsca prac rozbiórkowych/wyburzeniowych

Darbo užmokestis:

  • 160 DKK brutto
  • 12,5% fundusz wakacyjny
  • umowa duńska
  • wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu
  • możliwość wypłaty zaliczki po 2 tygodniach pracy

Apgyvendinimas:

Mile widziane własne

  • jeżeli będzie potrzeba to zorganizowane przez pracodawcę – koszt pokrywa pracownik

Atsiprašome, šis puslapis galimas tik PL.

Munca in Danemarca, excavatorist

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Mariusz Uglarenko

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?