Darbo pavadinimas

Praca w Danii - pracownik gospodarstwa rolnego z kat. T (ciągnik/traktor)

Darbuotojų skaičius:

1

Darbo laikotarpis:

Nuo 2024-05-01 iki 2024-11-30

Darbo pobūdis:

  • praca na gospodarstwie rolno plantacyjnym (jabłka, truskawki, śliwki, wiśnie, zmiemniaki, groszek, gruszka, marchew)
  • prace ogólne na gospodarstwie oraz obsługa traktorów i ich podstawowy serwis

Darbo vieta:

6400, Sønderborg

Reikalavimai:

  • doświadczenie w pracach na gospodarstwie rolno plantacyjnym
  • komunikatywny język angielski
  • prawo jazdy kat. T KONIECZNIE oraz doświadczenie jako kierowca traktora/ciagnika i obługa osprzętu rolniczego
  • brak nałogów oraz dobra kondycja fizyczna

Darbo užmokestis:

  • 135 DKK brutto
  • 40-45 godzin w tygodniu
  • 12,5% fundusz wakacyjny
  • umowa duńska
  • wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu
  • możliwość zaliczki po 2 tygodniach pracy

Apgyvendinimas:

  • BEZPŁATNY POKOJ 1 OSOBOWY, BLISKO MIEJSCA PRACY (około 300 m)

Atsiprašome, šis puslapis galimas tik PL.

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Mariusz Uglarenko

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?