Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca, tehnician industrial

Darbuotojų skaičius:

1

Darbo laikotarpis:

Nuo Kuo greičiau iki 2024-12-31

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca, tehnician industrial.

Clientul nostru este o companie de succes in Danemarca, veti avea ocazia sa va dezvoltati abilitatile profesionale, veti avea un rol central in productie si veti contribui la succesul companiei.

Munca zilnica consta in:

  • Configurarea și reglarea mașinilor CNC pentru a produce componente conform desenelor și specificațiilor specifice;
  • Planificarea priorităților de lucru;
  • Comandarea materialele necesare, pentru îndeplinirea sarcinilor;
  • Asigurarea că lucrările de întreținere și reparații sunt efectuate în siguranță, eficient și în timp util;
  • Ajutarea membrilor de echipa cu sarcini atunci când este necesar;
  • Îndeplinirea altor sarcini conexe, așa cum i-au fost atribuite;
  • Asigurarea că utilajele funcționează corect și că produsele îndeplinesc standardele de calitate;
  • Efectuarea ajustărilor necesare pentru a obține precizia și calitatea dorite;
  • Inspectarea pieselor produse cu instrumente de măsurare de precizie pentru a se asigura că respectă toleranțele specificate;
  • Efectuarea întreținerii de bază a mașinilor pentru a asigura funcționarea optimă;
  • alte munci specifice acestui domeniu.

Darbo vieta:

800, Høje Taastrup

Reikalavimai:

  • Experienta cu programarea CNC;
  • cunoștințe despre mașinile Citizen și DMG;
  • certificat de stivuitor;
  • experiență cu mașini de măsurat 3D;
  • citirea desenelor si cunostinte in IT;
  • cunoasterea limbii engleze este obligatorie, cunoasterea limbii daneze, prezinta un avantaj

Darbo užmokestis:

200 DKK brutto pe ora (~26.81 EURO) +12.5% bani de vacanta.

Insa, salariu mai poate fi negociat pe baza experientei personale.

Apgyvendinimas:

Va fi confirmate candidatului potrivit

Praca w Danii - Technik przemysłowy

Domina darbo pasiūlymas?

Kandidatuokite užpildydami trumpą formą

    Čia galite prisegti savo gyvenimo aprašymą (CV), nuotrauką , sertifikatą ir pan.

    Remiantis 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojusiu ES Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR), kad galėtume teikti jums darbo pasiūlymus, rinkti Jūsų asmens duomenis juos naudojant atrankoms į laisvas darbo vietas, dalintis aktualia informacija ir Jums svarbiomis naujienomis, reikalingas Jūsų sutikimas. Skaityti plačiau...

    Dėkojame, kad kandidatavote į darbo pasiūlymą!
    Mes greitai su jumis susisieksime.

    Mūsų darbo skelbimus Jūs gausite savo nurodytu el-paštu. Jei susidomėsite kuriuo nors darbo pasiūlymu, ar norėsite sužinoti daugiau informacijos, maloniai prašome susisiekti su mumis.

    Prašome patikrinti SPAM/JUNK/ failą jūsų el-pašte. Jei per 1 savaitę negausite jokio mūsų skelbimo, maloniai prašome susisiekti su mumis telefonu arba el-paštu.

    Maloniai tikimės dirbti kartu!
    Baltic Workforce

    Projekto koordinatorius Adriana Agafon