Munca in Danemarca, pentru un turnator de ciment in fundatii

Darbuotojų skaičius:

2

Darbo laikotarpis:

Nuo 2024-08-05 iki 2024-12-31

Darbo pobūdis:

Cautam  2 persoane pentru a ajuta la constructia de fundatii atat pentru proiecte comerciale cat si rezidentiale

Se vor lucra aproximativ 9 ore pe zi, de luni pana vineri. Uneori, se va lucra si sambata.

Activitati zilnice:

  • armare fundatie
  • constructie cofraj
  • alte activitati specifice domeniului;
  • turnarea betonului de egalizare
  • montare conducte sanitare

Darbo vieta:

7500, Holstebro

Reikalavimai:

  • Limba Engleza la nivel conversational este necesara;
  • Permis de conducere categoria B cat si masina personala reprezinta un avantaj;
  • Experiență in domeniu de peste 2 ani reprezinta un avantaj;

Darbo užmokestis:

  • 170 DKK (22.8 EUR) / ora  brut  + 12.5% bani de vacanta.
  • Dupa 3 – 6 luni de munca, firma va poate prelua definitiv si renegocia termenii financiari.
  • Salariu este platit odata pe luna in data de 10 ale lunii in contul tau bancar. Plata unui avans este posibila.

Cazarea este oferita de catre client pentru suma de aproximativ 500 DKK (67,02 EUR)  pe saptamana.

Projekto koordinatorius Andrei Cernat