Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca la cules de afine

Darbuotojų skaičius:

2

Darbo laikotarpis:

Nuo Kuo greičiau iki 2023-10-05

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca la cules de afine. Cautam un cuplu care se se alature echipei deja formate la cules de afine.

Munca zilnica consta in:

  • Cules,
  • Sortat si ambalat de afine;
  • Alte munci specifice.

Darbo vieta:

5000, Odense C

Reikalavimai:

  • Persoane motivate, serioase;
  • Permis de conducere si masina proprie – (primiti compensatie pentru benzina/motorina);
  • Obligatoriu, trebuie sa aveti haine adecvate muncii la camp,

Darbo užmokestis:

Plata se face in acord.

Cules afine 12.38 DKK BRUTTO pe kilogram
Impachetat afine  0.58 DKK BRUTTO pe kilogram

Cazarea este oferita contra cost, intr-o casa, iar pretul este de 490 DKK ~(65 euro) per saptamana.

Projekto koordinatorius Adriana Agafon