Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca, la abator de porci

Darbuotojų skaičius:

4

Darbo laikotarpis:

Nuo Kuo greičiau iki 2024-12-31

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca la abator de porci

Clientul nostru reprezinta un abator foarte important din Danemarca care se ocupa cu transarea carnii de porc.

Activitati zilnice:

  • fasonare/taiere carcase de porc;
  • scos de organe;
  • indepartarea excesului de grasime, a oaselor si a tendoanelor;
  • transare pe banda;
  • alte responsabilitati specifice domeniului pot fi incluse in operatiunile zilnic.

Saptamana de lucru este de 37 de ore.

Programul de lucru este in general in intervalul 06:00 – 14:30. Vinerea fiind un program mai scurt.

Hainele de lucru sunt furnizate la locul de muncă.

Darbo vieta:

7183, Randbøl

Reikalavimai:

  • 2 – 3 ani de experienta intr-o pozitie similara (abator ce lucreaza cu carne de porc sau vita);
  • experienta de lucru in fasonarea carcaselor de porc si o stapanire foarte buna a tehnicii de taiere;
  • transportul propriu de la cazare la locul de munca este necesar;
  • Engleza nu este necesara dar constitue un avantaj.

Darbo užmokestis:

180.83 DKK/brut pe ora (~24,23 EUR) + 12.5% bani de vacanta

Salariu este platit odata la 2 saptamani in contul tau bancar.

Apgyvendinimas:

Cazarea este oferita de catre agentie contra cost.

Pretul este de 800 DKK/saptamana (~ 107.21 EUR)

munca-in-danemarca-la-abator-de-porci

Projekto koordinatorius Andrei Cernat