Darbo pavadinimas

Ieškome 2 žmonių dirbti pipirnių auginimo šiltnamyje Danijoje. Mielai kviečiamos poros.

Darbuotojų skaičius:

2

Darbo laikotarpis:

Nuo 2021-11-18 iki 2021-12-31

Darbo pobūdis:

Darbas pipirnių auginimo šiltnamyje:

  • Sodinimas, laistymas, rinkimas;
  • Pakavimas į konteinerius;
  • Supakuotų užsakymų paskirtymas;
  • Bendriniai valymo darbai šiltnamyje.

Darbas 6 dienas per savaitę. Dėl augalų specifiškumo ir augimo fazių, darbai prasideda nuo 3 ryto.

Darbo vieta:

5290, Marslev

Reikalavimai:

Privaloma turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir abiems žmonėms susikalbėti anglų kalba.

Darbo užmokestis:

85 DKK/valandą (~11,43 Eur) prieš mokesčius, plius 12,5 % atostoginiai. Atlyginimas yra mokamas vieną kartą per mėnesį iki 10 dienos į jūsų nurodytą banko sąskaitą. Yra galimybė gauti avansą

Apgyvendinimas:

Izoliuotas kambarys name – 375 DKK / savaitė žmogui (~50,42 eur).

Žinote kam tiktų šis darbo pasiūlymas? – drąsiai dalinkitės su draugais bei žmonėmis, kuriuos jis galėtų dominti.

Mes siūlome:
*Visiškai nemokamas įdarbinimo paslaugas
*Legalų įdarbinimą Danijoje ir laiku mokamą atlyginimą
*Apgyvendinimo galimybes
*Visapusišką pagalbą ir konsultacijas prieš išvykstant ir jau esant Danijoje.

Daugiau apie mus https://balticworkforce.com/lt/
Sekite mus Facebooke ir pamatykite naujausius darbo skelbimus https://www.facebook.com/BalticworkforceLT
www.balticworkforce.com

www.balticworkforce.com »

pipirniu auginimo siltnamis

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Darbas Danijoje
Projekto koordinatorius Ieva Kaklauskaite

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?