Darbo pavadinimas

Skubiai ieškome 3 žmonių prisijungti prie komandos darbui prie Kalėdinių eglučių Danijoje. Trumpalaikis darbo pasiūlymas, puiki proga užsidirbti prieš didžiąsias metų šventes!

Darbuotojų skaičius:

3

Darbo laikotarpis:

Nuo 2021-11-15 iki 2021-12-12

Darbo pobūdis:

Kalėdinių eglučių priežiūra, šakų formavimas.

Darbo vieta:

4300, Holbæk

Reikalavimai:

Turėti panašios darbo patirties būtų didelis privalumas.

Darbo užmokestis:

95 DKK/valandą (~12,78 Eur) prieš mokesčius, plius 12,5 % atostoginiai. Kiekinis įkainis – 1.60 (~0.22 eur) už šakų kilogramą. Atlyginimas yra mokamas vieną kartą per mėnesį iki 10 dienos į jūsų nurodytą banko sąskaitą. Taip pat galite gauti ir avansą.

Apgyvendinimas:

Kambarys name su visais patogumais ir komunaliniais mokesčiais – 500 DKK (~ 67,24 Eur) per savaitę.

Mes siūlome:

  • Visiškai nemokamas įdarbinimo paslaugas;
  • Legalų įdarbinimą Danijoje;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Nemokamą pagalbą tvarkantis visus reikiamus dokumentus;
  • Visapusišką pagalbą prieš išvykstant ir jau esant užsienyje;
  • Apgyvendinimą su visais reikiamais patogumais.
Darbas Danijoje 3 žmonėms prie Kalėdinių eglučių

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Darbas Danijoje
Projekto koordinatorius Ieva Kaklauskaite

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?