Darbo pavadinimas

Ieškome 1 žmogaus dirbti žirgyne Danijoje.

Darbuotojų skaičius:

1

Darbo laikotarpis:

Nuo 2021-11-18 iki 2021-12-31

Darbo pobūdis:

Žirgų priežiūra (žirgų suvedimas ir išvedimas iš gardų, vedžiojimas laukuose), šėrimas, gardų valymas, taip pat numatomi ir kiti smulkūs bei įvairūs darbai ūkyje. Darbo laikas: nuo 07:00 iki 17:00 (su 1 valandos pertrauka). Sezono metu klientė suteiks galimybę dirbti ir daugiau darbo valandų.

Darbo vieta:

3200, Helsinge

Reikalavimai:

Anglų kalba bei būti motyvuotam dirbti tokio pobūdžio darbą – nebijoti šių gyvūnų.

Darbo užmokestis:

86 DKK (~11,56 Eur) prieš mokesčius, plius 12,5% atostoginiai.

Apgyvendinimas:

Apartamentai vienam žmogui, šalia darbo vietos, 500 DKK (~67,24 Eur) per savaitę.

Šis šeimos žirgynas įkurtas 1992 metais, jame laikoma 80 žirgų. Žirgyno šeimininkai įkūrę ir jojimo klubą, kuris priklauso Danijos jojimo asociacijai. Klubas organizuoja daug renginių: mokomąsias stovyklas, varžybas, taip pat žirgyne gali lankytis ir pramogauti žmonės, norintys išbandyti jodinėjimą žirgais. Didelėje žirgyno laukų teritorijoje vyksta ir motociklų raliai. Tai puiki galimybė dirbti įdomų darbą su gyvūnais gražioje Danijos vietoje, dažnai būti gamtoje.

Mes siūlome:
*Visiškai nemokamas įdarbinimo paslaugas;
*Legalų įdarbinimą Danijoje ir laiku mokamą atlyginimą;
*Apgyvendinimo galimybes;
*Visapusišką pagalbą ir konsultacijas prieš išvykstant ir jau esant Danijoje.

Daugiau apie mus www.balticworkforce.com
Sekite mus Facebooke ir pamatykite naujausius darbo skelbimus https://www.facebook.com/BalticworkforceLT/

Darbas Danijoje žirgyne

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Darbas Danijoje
Projekto koordinatorius Ieva Kaklauskaite

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?