Nazwa stanowiska pracy

Praca w Danii - Operator/programista CNC

Ilość pracowników:

1

Okres pracy:

Od 2021-12-01 do 2021-12-31

Opis pracy:

Obowiązki:

  • obsługa i programowanie frezarek Doosan,
  • znajomość steroników Heidenhain, Fanuc
  • obróbka wszystkich typów metali,

Miejsce pracy:

9990, Skagen

Wymagania:

Wymagania:

  • doświadczenie min. 3 lata jako operator CNC,
  • bardzo dobra znajomość programowania w MasterCam ver. 2021,
  • znajomość frezarek Doosan,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym,
  • umiejętność programowania w MasterCam 2021,

Wynagrodzenie:

  • 178 DKK brutto/godzina + 12,5% fundusz wakacyjny po przepracowaniu 3 miesięcy i wykazaniu się obszerną wiedzą z zakresu maszyn CNC stawka może byc zwiększona do 250DKK brutto/godzina,

Zakwaterowanie:

  • darmowe zakwaterowanie przez 90 dni później płatne przez pracownika,

Podziel się tą ofertą jeśli znasz kogoś kto mógłby być zainteresowany.

Oferujemy:

Bezpłatne zatrudnienie;

Legalną pracę w Danii i wynagrodzenie na czas;

Możliwość zakwaterowania;

Wszechstronne wsparcie i konsultacje przed wyjazdem oraz w trakcie zatrudnienia.

Dowiedz się o nas więcej www.balticworkforce.com