Darbo pavadinimas

Work in Denmark for workers in farms

Darbuotojų skaičius:

1

Darbo laikotarpis:

Nuo 2024-04-04 iki 2024-12-31

Darbo pobūdis:

Work in Denmark for workers in farms. We offer short and long term jobs to different horse, pig, cow, chicken and other farms. Usually clients need 1 or 2 workers in a farm. Both experienced and in-experienced workers are of high demand. Possible jobs:

  • feeding;
  • cleaning;
  • moving;
  • giving medicine;
  • milking;
  • driving farm machinery;
  • taking care of animals.

Please check if there are open positions for this job in your country: Baltic Workforce Lietuva https://www.facebook.com/BalticworkforceLT  Baltic Workforce Romania https://www.facebook.com/balticworkforceRO Baltic Workforce Polska https://www.facebook.com/balticworkforcePL

Darbo vieta:

Danija

Reikalavimai:

Basic English is required. Any similar experience is a big advantage.

Darbo užmokestis:

80-120 DKK/hour (~10,75-16,13 Eur) before taxes plus 12.5% of holiday money. Monthly salary is paid until the 10th of each month. There is a possibility to request for advance payment.

Apgyvendinimas:

Will be specified for selected candidates. In most cases accommodation is on the farm and free. If we have to rent accommodation, expected price – 500 DKK/week/person (~67Eur) with inclusive utilities.

Atsiprašome, šis puslapis galimas tik EN.

Domina darbo pasiūlymas?

Kandidatuokite užpildydami trumpą formą

    Čia galite prisegti savo gyvenimo aprašymą (CV), nuotrauką , sertifikatą ir pan.

    Remiantis 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojusiu ES Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR), kad galėtume teikti jums darbo pasiūlymus, rinkti Jūsų asmens duomenis juos naudojant atrankoms į laisvas darbo vietas, dalintis aktualia informacija ir Jums svarbiomis naujienomis, reikalingas Jūsų sutikimas. Skaityti plačiau...

    Dėkojame, kad kandidatavote į darbo pasiūlymą!
    Mes greitai su jumis susisieksime.

    Mūsų darbo skelbimus Jūs gausite savo nurodytu el-paštu. Jei susidomėsite kuriuo nors darbo pasiūlymu, ar norėsite sužinoti daugiau informacijos, maloniai prašome susisiekti su mumis.

    Prašome patikrinti SPAM/JUNK/ failą jūsų el-pašte. Jei per 1 savaitę negausite jokio mūsų skelbimo, maloniai prašome susisiekti su mumis telefonu arba el-paštu.

    Maloniai tikimės dirbti kartu!
    Baltic Workforce

    Turite papildomų klausimų?

    Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

    Jolanta Baltic Workforce
    Projekto koordinatorius Jolanta Kaupaite

    Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?