Darbo pavadinimas

Praca w DANII – PRACOWNIK ZIEMNY (wykopy pod światłowody) – OD 16-01-2023

Darbuotojų skaičius:

8

Darbo laikotarpis:

Nuo 2023-01-16 iki 2023-12-20

Darbo pobūdis:

  • praca fizyczna przy wykopach pod światłowody
  • kładzenie oraz zasypywanie kabli

Darbo vieta:

5210, Odense NV

Reikalavimai:

  • doświadcznenie w pracach ziemnych (przy wykopach pod świadłowody)
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat B oraz własny samochód do dojazdu do pracy
  • brak nałogów

Darbo užmokestis:

  • 150 DKK brutto/ h + 12,5% fundusz wakacyjny
  • umowa duńska związkowa
  • wynagrodzenie raz w miesiącu

Apgyvendinimas:

  • 650 DKK/tydzień – pokój jednoosobowy w odległosci 7 km od miejsca pracy

Atsiprašome, šis puslapis galimas tik PL.

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Mariusz Uglarenko

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?