Darbo pavadinimas

Praca w Danii - Operator wózka widłowego w magazynie

Darbuotojų skaičius:

5

Darbo laikotarpis:

Nuo Kuo greičiau iki 2023-12-31

Darbo pobūdis:

  • Praca przy rozładunku i załadunku
  • Obsługa wózka widłowego bocznego
  • Kompletowanie zamówień

Darbo vieta:

8700, Horsens

Reikalavimai:

  • Polskie uprawnienia na wózek widłowy oraz doświadczenie
  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Język angielski – komunikatywny – WARUNEK KONIECZNY
  • Mile widziany samochód do dojazdów do pracy

Darbo užmokestis:

Godziny pracy i płace:

  • Poniedziałek – Piątek w godzinach 6:00 – 14:00 lub 14:00 – 22:00
  • Wynagrodzenie podstawowe wynosi 138,00 DKK za godzinę + 12,5% dodatku urlopowego + ewentualny dodatek do zmiany wieczornej
  • Po 12 miesiącach pracy stawka wzrasta do 155,55 DKK
  • Po 6 tygodniowym okresie szkoleniowym bonus zespołowy do 15% dziennych zarobków dodawanych każdego dnia. Premia dodawana zależnie od wyników zmiany.
  • Wynagrodzenie wypłacane 2 razy w miesiącu
  • Umowa duńska

Apgyvendinimas:

  • Zakwaterowanie zorganizowane koszt odejmowany od wynagrodzenia
  • Mile widziane własne zakwaterowanie

Atsiprašome, šis puslapis galimas tik PL.

Darbas Danijoje inernetinių prekių sandėlyje

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Mariusz Uglarenko

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?