Darbo pavadinimas

Praca w Danii - Murarz z doświadczeniem

Darbuotojų skaičius:

2

Darbo laikotarpis:

Nuo 2021-11-08 iki Neribotas

Darbo pobūdis:

  • praca przy budowach od podstaw jako murarz „od drzwi do drzwi”

Zatrudnienie bezpośrednie u naszego klienta, dla którego realizujemy usługę rekrutacji.

Darbo vieta:

6000, Kolding

Reikalavimai:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza znajomość wszystkich faz procesu budowlanego
  • systematyczność i terminowość w realizacji zadań
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

Darbo užmokestis:

  • stała gwarantowana pensja 30 000 DKK brutto/ miesiąc przy 37 godzinach pracy w tygodniu
  • każda nadgodzina ponad miesięczną normę pracy liczona stawką 187 DKK brutto extra
  • umowa podpisywana bezpośrednio z Naszym duńskim klientem
  • samochód służbowy zapewniony przez pracodawcę

Apgyvendinimas:

  • zakwaterowanie w cenie 250 DKK za tydzień (prywatny pokój) w mieszkaniu z pełnym wyposażeniem

Atsiprašome, šis puslapis galimas tik PL.

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Mariusz Uglarenko

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?