Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca, sezonier la cules de capsuni

Darbuotojų skaičius:

20

Darbo laikotarpis:

Nuo 2022-06-06 iki 2022-07-10

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca, sezonier la cules de capsuni. Fermierul nostru cauta o echipa pentru 4 saptamini la cules de capsuni, atit in sera cit si in cimp. Limba engleza nu este necerasa. Plata fiind diferita si in dependenta de sort/calitate care o culegeti. Munca zilnica:

  • culesul capsunilor;
  • alte munci specifice.

Darbo vieta:

4200, Slagelse

Reikalavimai:

  • experienta anterioara prezinta un avantaj;
  • dorinta si aptitudini de munca in camp si in echipa.

Darbo užmokestis:

Pret per kg cules si in dependenta de sortul cules.

Cazarea este oferita de catre client, intr-o camera dubla cu paturi supra etajate, iar pretul este de 385 DKK (~51.74 euro) pe saptamana.

Atsiprašome, šis puslapis galimas tik EN ir RO.

Munca in Danemarca, sezonier la cules capsuni

Projekto koordinatorius Adriana Agafon