Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca, macelar in abator de porc

Darbuotojų skaičius:

10

Darbo laikotarpis:

Nuo Kuo greičiau iki 2024-09-01

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca, macelar in abator de porci, unul din cele mai mari din Danemarca.

Clientul nostru este in cautare de noi muncitori care se vor alatura echipei deja formate, din diferite nationalitati.

Munca zilnica consta in:

  • taiere si fasosare carne de porc;
  • munca la banda mergatoare si folosirea cutitului;
  • Alte munci specifice abatorului de porc;

Darbo vieta:

7183, Randbøl

Reikalavimai:

  • Experienta de 3+ ani anterior in abator, ca si macelar necesara;
  • experienta in transare, cu cutitul necesara;
  • Flexibilitate si disponibilitatea de a lucra in ture;
  • Limba engleza prezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu
  • Masina proprie necesara, pentru transportul zilnic de la cazare la locul de munca;
  • Pregatire fizica si dorinta de munca necesara;

Darbo užmokestis:

160,60 – 175.08 DKK Brutto  / ORA (~21.55 – 23.50 EUR) in dependenta de experienta dvs. + 12,5% bani de vacanta.

Uniforma de munca pusa la dispozitie de catre client. Alte beneficii incluse

Apgyvendinimas:

Cazarea este oferita contra cost, si este de  800 DKK (aproximativ ~ 107.36 euro) /saptamana.

Atsiprašome, šis puslapis galimas tik RO.

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Adriana Agafon

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?