Munca in Danemarca, la fabrica de ambarcatiuni lacatus/sudor

Darbuotojų skaičius:

1

Darbo laikotarpis:

Nuo 2022-11-14 iki 2022-12-31

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca, la fabrica de ambarcatiuni lacatus/sudor. Cautam o persoana pentru a lucra ca si lacatus – sudor in Danemarca. Munca zilinica consta in:

  • Asamblare de ambarcatiuni tip houseboat;
  • Taiere si ajustare de profile si tevi metalice;
  • Sudarea MIG a unor ambarcatiuni tip casa plutitoare;
  • Alte munci specifice domeniului.

Darbo vieta:

4873, Væggerløse

Reikalavimai:

  • Limba engleza la nivel conversational.
  • Experienta in domeniu este necesara;
  • Experienta ca si sudor MIG MAG

155,5 DKK Brutto / Ora (~ 21 Euro) + 12.5% bani de vacanta; orele suplimentare se platesc diferit. Programul de munca este de 37 ore pe saptamana, de luni – vineri intre 06:30 – 15:30. Posibiltatea de a lucra overtime in fiecare zi si sambata.

Cazarea este oferita de catre client, GRATIS in case mobile.

Projekto koordinatorius Alexandra Mihaela Negoescu