Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca, la cules de capsuni si mazare

Darbuotojų skaičius:

1

Darbo laikotarpis:

Nuo 2022-06-16 iki 2022-07-16

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca, la cules de capsuni si mazare. Clientul nostru este in cautarea unei persoane responsabila, agila si prietenoasa sa il ajute la culesul capsunilor si a mazarei pe o perioada scurta de timp Program de lucru va fi de 8 ore pe zi, 7 zile pe saptamana. Munca zilnica va consta in:

  • Culesul capsunilor;
  • Culesul mazarei
  • Alte activitati specifice in agricultura.

Darbo vieta:

7330, Brande

Reikalavimai:

  • Limba engleza la nivel conversational;
  • Abilitati de lucru in echipa;
  • Punctual.

Plata se face pe KG si este de 8 DKK/kg brutto (1.08 euro/ KG) + 12.5% bani de vacanta.

Apgyvendinimas:

Cazarea este oferita de catre client GRATUIT.

Projekto koordinatorius Adriana Agafon