Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca in service auto

Darbuotojų skaičius:

2

Darbo laikotarpis:

Nuo 2021-10-01 iki 2021-12-12

Darbo pobūdis:

Munca în Danemarca in service auto. Clientul nostru este in cautarea a doua persoane cu experienta anterioara in service auto. Programul de lucru poate varia, este de 7 ore pe zi, 5 zile pe saptamana. Activitatile zilnice vor fi:

  • Repararea motoarelor masinilor;
  • Forjarea tablei masinilor;
  • Reglarea arcurilor masinilor;
  • Lucrari generale in service;
  • Pregatirea masilor, curatarea acestora dupa reparatii;
  • Alte activitati specifice in service auto.

Darbo vieta:

4000, Roskilde

Reikalavimai:

  • Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
  • Experienta anterioara in service auto, de 2-3 ani, este obligatorie;
  • Permis de conducere, categoria B.

150 DKK/brutto/ora (~20.17 euro) + 12.5% bani de concediu; Salariul se primeste lunar, in data de 10, exista posibilitatea primirii unui avans, dupa 2 saptamani de munca.

Cazarea este oferita contra cost, iar pretul este de 500 DKK/saptamana (~67,22 euro), o camera pentru o persoana, cu acces la toate utilitatile;

Projekto koordinatorius Alexandra Toma