Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca in sere de legume

Darbuotojų skaičius:

5

Darbo laikotarpis:

Nuo 2021-09-27 iki 2021-12-15

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca in sere de rosii si castraveti. Clientul nostru este in cautarea a 5 persoane responsabile de activitatea din serele de rosii si castraveti. Se lucreaza 6 zile pe saptamana, 8 ore pe zi. Se recomanda imbracaminte si incaltaminte protectie adecvata lucrului in sera cu legume.

  • Cules, ambalat rosii cherry, castraveti si alte legume;
  • Sortat si cantarit castraveti, rosii si alte legume;
  • Lucrul la banda, in interiorul depozitului, respectand regulile;
  • Alte activitati specifice in sere de legume.

Darbo vieta:

4600, Køge

Reikalavimai:

  • Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
  • Experienta anterioara, in domeniu, reprezinta un avantaj.

95 DKK/brutto/ora (~12,77 euro) + 12.5% bani de vacanta. Salariul se vireaza in data de 10 a fiecarei luni, primul avans poate fi primit in contul bancar, dupa 2 saptamani lucrate.

Cazarea este oferita in conditii bune, iar costul chiriei este de 500 DKK/saptamana.(~67,22 euro).

Cucumbers

Projekto koordinatorius Adriana Agafon