Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca in curatenie

Darbuotojų skaičius:

2

Darbo laikotarpis:

Nuo 2023-04-15 iki 2023-12-31

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca in curatenie domestica. Cautam doua persoane pentru a se alatura echipei din Danemarca. Candidatul ideal ar trebui sa aiba experienta anterioara in domeniul curateniei domestice si sa fie o persoana motivata, responsabila si organizata.

Munca zilnica consta in:

  • Curatarea si intretinerea locuintelor clientilor
  • Asigurarea ca toate suprafetele sunt curate si igienizate corespunzator
  • Aspirarea si spalarea podelelor, curatarea si igienizarea baii si bucatariei, etc.
  • Gestionarea proviziilor si a echipamentelor necesare pentru curatare
  • Respectarea programului de lucru si a instructiunilor clientilor

Darbo vieta:

2800, Kongens Lyngby

Reikalavimai:

  • Experienta anterioara in curatenia domestica
  • Abilitatea de a lucra independent si de a fi responsabil;
  • Bune abilitati de comunicare in limba engleza;
  • Atentie la detalii si curatenie;
  • Permis de conducere categoria B, pentru se deplasa cu masina companiei;

130 DKK brutto/ ora (aproximativ 17.45 euro) si creste la 150 DKK burtto/ora (aproximativ 20.14 euro) dupa 3 luni de munca;

Apgyvendinimas:

Nu se ofera cazare.

Munca in Danemarca in curatenie domestica

Projekto koordinatorius Alexandra Mihaela Negoescu