Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca in constructii

Darbuotojų skaičius:

1

Darbo laikotarpis:

Nuo 2021-10-01 iki 2021-12-17

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca in constructii la turnat fundatiile cladirilor. Clientul nostru este in cautarea unei persoane, cu experienta anterioara la lucru in constructii ca fierar betonist. Se lucreaza 7 ore pe zi, 5 zile pe saptamana atat in interior cat si in exterior. Activitatile zilnice vor fi:

  • Pregatirea cofrajelor din fier;
  • Pregatirea cimentului pentru a fi turnat in cofraje;
  • Alte activitati specifice in constructii, in lucru cu beton, la asfaltat.

Darbo vieta:

3400, Hillerød

Reikalavimai:

  • Limba engleza la nivel conversational;
  • Experienta in domeniul constructiilor, la turnat beton pentru a construi fundatia cladirilor;
  • Certificat de fierar betonist.

110 DKK/brut (~14.79 euro) + 12.5% bani de vacanta; Salariul se primeste lunar, in data de 10, exista posibilitatea primirii unui avans, dupa 2 saptamani de munca.

Cazarea este oferita gratuit, cu acces la toate utilitatile.

Munca in constructii in Danemarca

Projekto koordinatorius Alexandra Toma