Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca in constructii

Darbuotojų skaičius:

1

Darbo laikotarpis:

Nuo 2021-06-16 iki 2021-12-12

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca, in constructii. Clientul nostru este in cautarea unei persoane, care sa lucreze la pus pavele. Programul de lucru poate varia, este de 7 ore pe zi, 5 zile pe saptamana. Activitatile zilnice vor fi:

  • Masurat si estimat cantitatea de material necesara;
  • Imbinarea corespunzatoare a pavelelor pe suprafata data;
  • Fixarea pavelelor;
  • Alte activitati specifice in constructii.

Darbo vieta:

2610, Rødovre

Reikalavimai:

  • Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
  • Permis de conducere, categoria B;
  • Experienta anterioara in domeniu, reprezinta un avantaj.

155 DKK/brutto/ora (~20.84 euro) + 12.5% bani de concediu; Salariul se primeste lunar, in data de 10, exista posibilitatea primirii unui avans, dupa 2 saptamani de munca.

Se ofera gratuit o camera, cu acces la toate utilitatile, la o distanta de 2 statii de tren;

Projekto koordinatorius Alexandra Toma