Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca in constructii

Darbuotojų skaičius:

3

Darbo laikotarpis:

Nuo 2021-09-13 iki 2021-12-12

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca in constructii care sa faca drumuri. Clientul nostru este in cautarea a 3 persoane, cu experienta anterioara la lucru in constructii,la asflatat, turnat beton si alte activitati specifice. Se lucreaza 7 ore pe zi, 5 zile pe saptamana atat in interior cat si in exterior. Activitatile zilnice vor fi:

  • Pregatirea cimentului pentru a fi turnat;
  • Conducerea buldoescavatorului si asezarea asfaltului;
  • Alte activitati specifice in constructii, la asfaltat.

Darbo vieta:

4291, Ruds Vedby

Reikalavimai:

  • Limba engleza la nivel conversational;
  • Experienta in domeniul constructiilor, la asfaltare;
  • Permis de conducere, categoria B.

158 DKK/brut (~21.24 euro) + 12.5% bani de vacanta; Salariul se primeste lunar, in data de 10, exista posibilitatea primirii unui avans, dupa 2 saptamani de munca.

Cazarea este oferita gratuit, o camera cu acces la toate utilitatile.

Munca in constructii, in Danemarca

Projekto koordinatorius Alexandra Toma