Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca, in frizerii

Darbuotojų skaičius:

3

Darbo laikotarpis:

Nuo 2022-02-01 iki 2022-06-30

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca, in barbershop. Clientul nostru detine un salon si este in cautarea a trei persoane pentru a putea sa il ajute in tunsul si infrumusetarea domnilor, sa fie dornici de munca si disponibili pe o perioada indelungata. Programul de lucru este de 5 zile pe saptamana, 7 ore pe zi. Munca zilnica va consta in:

  • tuns barba;
  • vopsit barba;
  • tuns si aranjat;
  • spalat;
  • si alte activitati in domeniu.

Darbo vieta:

4700, Næstved

Reikalavimai:

  • experienta anterioara;
  • limba engleza la nivel conversational;
  • Certificat acreditat de Ministerul Educatiei, prezinta un avantaj.

Darbo užmokestis:

~26.000 brutto / luna ( ~ 3495,23 euro)

Apgyvendinimas:

Se va confirma candidatului potrivit.

Projekto koordinatorius Adriana Agafon