Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca, in agricultura

Darbuotojų skaičius:

10

Darbo laikotarpis:

Nuo 2022-07-04 iki 2022-09-30

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca, in agricultura. Suntem in cautare de oameni harnici si punctuali pentru a lucra in agricultura. Munca zilnica va  consta in:

  • Sortarea legumelor/ fructelor;
  • Culegerea legumelor/ fructelor;
  • Impachetarea legumelor/ fructelor;
  • Si alte activitati specifice.

Darbo vieta:

Danija

Reikalavimai:

  • Limba engleza la nivel conversational;
  • Abilitati de lucru in echipa;
  • experineta anterioara – prezinta un avantaj;
  • Permis de conducere- prezinta un avantaj.

Plata se face prin acord. Detaliile suplimentare se vor oferi candidatilor interesati.

Apgyvendinimas:

Cazarea este oferita contra unui cost saptamanal.

Projekto koordinatorius Adriana Agafon