Darbo pavadinimas

Munca in Danemarca in agricultura

Darbuotojų skaičius:

4

Darbo laikotarpis:

Nuo 2021-10-01 iki 2021-11-11

Darbo pobūdis:

Munca in Danemarca in agricultura. Clientul nostru este in cautarea a 5 persoane responsabile de activitatea de cules varza si dovleci in camp. Se lucreaza 5 zile pe saptamana, 8 ore pe zi. Se recomanda imbracaminte si incaltaminte protectie adecvata lucrului in camp cu legume la cules dovleci si varza. Activitatile zilnice vor fi:

  • Cules varza;
  • Sortat sortat si pregatit pentru comercializarea legumelor;
  • Lucrul in camp deschis la cules varza si dovleci;
  • Alte activitati specifice in agricultura, toamna.

Darbo vieta:

3630, Jægerspris

Reikalavimai:

  • Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
  • Experienta anterioara, in domeniu, reprezinta un avantaj.

Darbo užmokestis:

100 DKK/brutto/ora (~13.45 euro) + 12.5% bani de vacanta. Salariul se vireaza in data de 10 a fiecarei luni, primul avans poate fi primit in contul bancar, dupa 2 saptamani lucrate.

Apgyvendinimas:

Cazarea este oferita de client, iar costul chiriei este de 500 DKK/saptamana.(~67,22 euro).

Atsiprašome, šis puslapis galimas tik RO.

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Alexandra Toma

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?