Darbo pavadinimas

Ieškome 2 žmonių dirbti valymo darbus Danijoje. Galimas darbų pratęsimas iki 2022 m. gegužės mėnesio.

Darbuotojų skaičius:

2

Darbo laikotarpis:

Nuo 2021-12-02 iki 2022-02-02

Darbo pobūdis:

Privačių namų valymas. Suteikiamas automobilis vykti į skirtingus darbo adresus.

Darbo vieta:

3400, Hillerød

Reikalavimai:

Susikalbėti anglų kalba, turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Darbo užmokestis:

110 DKK/valandą (~14,78 Eur) prieš mokesčius, plius 12,5 % atostoginiai. Atlyginimas yra mokamas vieną kartą per mėnesį iki 10 dienos į jūsų nurodytą banko sąskaitą. Taip pat galite gauti ir avansą.

Apgyvendinimas:

500 DKK (~67,19 Eur) per savaitę žmogui.

Mes siūlome:
*Visiškai nemokamas įdarbinimo paslaugas;
*Legalų įdarbinimą Danijoje ir laiku mokamą atlyginimą;
*Apgyvendinimo galimybes;
*Visapusišką pagalbą ir konsultacijas prieš išvykstant ir jau esant Danijoje.

Daugiau apie mus www.balticworkforce.com
Sekite mus Facebooke ir pamatykite naujausius darbo skelbimus https://www.facebook.com/BalticworkforceLT/

Darbas valymo sektoriuje

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Darbas Danijoje
Projekto koordinatorius Ieva Kaklauskaite

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?