Darbo pavadinimas

Ieškome 1 darbuotojo moliūgų, krienų ir kt. daržovių derliaus nuėmimo darbams.

Darbuotojų skaičius:

1

Darbo laikotarpis:

Nuo 2023-09-25 iki 2024-01-31

Darbo pobūdis:

  • moliūgų skynimas/rinkimas laukuose, jų valymas, pakavimas ir paruošimas pardavimui.
  • pasibaigus moliūgų derliui, tie patys darbai būtų atliekami renkant ir paruošiant pardavimui ridikus, krienus, agurkėlius.

Darbo vieta:

5270, Odense N

Reikalavimai:

fizinė ištvermė, motyvacija darbui. Minimalus anglų kalbos mokėjimas būtų didelis privalumas.

Darbo užmokestis:

100 DKK/valandą (~13,41 Eur) prieš mokesčius, plius 12,5% atostoginiai.

Apgyvendinimas:

suteikiami atskiri kambariai kiekvienam darbuotojui. Kaina – 675 DKK/savaitei/žmogui (~90,52 Eur).
Apgyvendinimas nutolęs nuo darbo vietos apie 3 km. Suteikiami dviračiai, važiavimas iki darbo užtrunka iki 11-15 min.

Žinote kam tiktų šis darbo pasiūlymas? – drąsiai dalinkitės su draugais bei žmonėmis, kuriuos jis galėtų dominti.

Mes siūlome:
*Visiškai nemokamas įdarbinimo paslaugas
*Legalų įdarbinimą Danijoje ir laiku mokamą atlyginimą
*Apgyvendinimo galimybes
*Visapusišką pagalbą ir konsultacijas prieš išvykstant ir jau esant Danijoje.

Daugiau apie mus https://balticworkforce.com/lt/
Sekite mus Facebooke ir pamatykite naujausius darbo skelbimus https://www.facebook.com/BalticworkforceLT
www.balticworkforce.com

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Indrė Idzelė

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?