Darbo pavadinimas

Ieškome 4 plataus profilio statybininkų įvairių pastatų statybos, įrengimo ir renovacijos darbams. Ilgalaikis darbo pasiūlymas!

Darbuotojų skaičius:

4

Darbo laikotarpis:

Nuo 2023-02-13 iki 2023-12-31

Darbo pobūdis:

  • staliaus darbai (darbas su mediena);
  • mūrijimas;
  • gipso plokščių montavimas;
  • tinkavimas;
  • dažymas;
  • brėžinių skaitymas ir vadovavimasis jais;
  • pastolių montavimas;
  • galimi ir kiti statybinio pobūdžio darbai.

Darbo vieta:

4760, Vordingborg

Reikalavimai:

  • būtina atitinkamo statybinio darbo patirtis;
  • statybų proceso eigos ir procedūrų supratimas bei išmanymas;
  • brėžinių skaitymas ir supratimas;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • šnekamoji anglų arba vokiečių kalba bent vienam darbuotojui;
  • galimybė vykti į Daniją nuosavu automobiliu bent vienam darbuotojui.

Darbo užmokestis:

180 DKK/val. (~24,19 Eur) prieš mokesčius, plius 12,5 % atostoginiai. Atlyginimas yra mokamas vieną kartą per mėnesį iki 10 dienos į jūsų nurodytą banko sąskaitą. Yra galimybė gauti avansą. Numatomos 6 darbo dienos, vidutiniškai 45 darbo valandos per savaitę.

Apgyvendinimas:

suteikiami nauji, dar nė karto neapgyvendinti apartamentai su terasomis. Kaina 600 DKK/sav./asmeniui. Apartamentai yra šalia pagrindinių darbo objektų.

Žinote kam tiktų šis darbo pasiūlymas? – drąsiai dalinkitės su draugais bei žmonėmis, kuriuos jis galėtų dominti. Mums sėkmingai įdarbinus jūsų rekomenduotą žmogų, apdovanosime jus 50 eur vertės čekiu!

Mes siūlome:
*Visiškai nemokamas įdarbinimo paslaugas
*Legalų įdarbinimą Danijoje ir laiku mokamą atlyginimą
*Apgyvendinimo galimybes
*Visapusišką pagalbą ir konsultacijas prieš išvykstant ir jau esant Danijoje.

Daugiau apie mus https://balticworkforce.com/lt/.
Sekite mus Facebooke ir pamatykite naujausius darbo skelbimus: https://www.facebook.com/BalticworkforceLT.
www.balticworkforce.com

Jei nebenorite gauti darbo pasiūlymų iš mūsų, parašykite mums apie tai atsakydami į šį laišką.

Munca in Danemarca ca tamplar pe acoperis

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Indrė Idzelė

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?