Darbo pavadinimas

Ieškome 2 žmonių dirbti valymo darbus kempinge. Pasiūlymas puikiai tinka poroms, jeigu ieškote sezoninio darbo Danijoje.

Darbuotojų skaičius:

2

Darbo laikotarpis:

Nuo 2022-04-04 iki 2022-09-15

Darbo pobūdis:

Bendrųjų patalpų (dušų, tualetų, grindų ir kt.) valymas kempingenesudėtingi pagalbiniai darbai kempingo teritorijoje.

Darbo vieta:

8752, Østbirk

Reikalavimai:

Šnekamoji anglų kalba.

Darbo užmokestis:

100 DKK/valandą (~13,42 Eur) prieš mokesčius, plius 12,5% atostoginiai. Dirbama 7 dienas per savaitę, numatomos vidutiniškai 42-55 darbo valandos per savaitę.

Apgyvendinimas:

Suteikiamas, kempingo teritorijoje – nemokamai. Kempinge yra visi reikiami patogumai.

Mes siūlome:
*Visiškai nemokamas įdarbinimo paslaugas;
*Legalų įdarbinimą Danijoje ir laiku mokamą atlyginimą;
*Apgyvendinimo galimybes;
*Visapusišką pagalbą ir konsultacijas prieš išvykstant ir jau esant Danijoje.

Daugiau apie mus www.balticworkforce.com
Sekite mus Facebooke ir pamatykite naujausius darbo skelbimus https://www.facebook.com/BalticworkforceLT/

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Darbas Danijoje
Projekto koordinatorius Ieva Kaklauskaite

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?