Darbo pavadinimas

Ieškome 3 darbuotojų dirbti sandėlyje.

Darbuotojų skaičius:

3

Darbo laikotarpis:

Nuo 2022-12-01 iki 2023-02-15

Darbo pobūdis:

užsakymų surinkimas ir pakavimas elektroninei prekių parduotuvei. Darbas su įvairiais maisto produktais. Galimi ir kiti papildomi darbai.

Darbo vieta:

8700, Horsens

Reikalavimai:

šnekamoji anglų kalba ir galimybė vykti į Daniją nuosavu automobiliu. Darbo patirtis sandėlyje būtų privalumas.

Darbo užmokestis:

140 DKK/val. (~18,82 eur) prieš mokesčius, plius 12,5% atostoginiai. Numatomos 6 darbo dienos, vidutiniškai 48 darbo valandos per savaitę

Apgyvendinimas:

informacija bus patikslinta pokalbio metu.

Žinote kam tiktų šis darbo pasiūlymas? – drąsiai dalinkitės su draugais bei žmonėmis, kuriuos jis galėtų dominti.

Mes siūlome:
*Visiškai nemokamas įdarbinimo paslaugas
*Legalų įdarbinimą Danijoje ir laiku mokamą atlyginimą
*Apgyvendinimo galimybes
*Visapusišką pagalbą ir konsultacijas prieš išvykstant ir jau esant Danijoje.

Daugiau apie mus https://balticworkforce.com/lt/
Sekite mus Facebooke ir pamatykite naujausius darbo skelbimus https://www.facebook.com/BalticworkforceLT

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Indrė Idzelė

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?