Darbo pavadinimas

Ieškome 2 žmonių mažų medelių ir kitų augalų ravėjimo darbams. Pasiūlymas aktualus jau esantiems Danijoje ir ne tik.

Darbuotojų skaičius:

2

Darbo laikotarpis:

Nuo 2022-07-11 iki 2022-07-31

Darbo pobūdis:

Medelių ir kitų augalų ravėjimas kauptuku laukuose. Galimi ir kiti papildomi darbai.

Darbo vieta:

7400, Herning

Reikalavimai:

Fizinė ištvermė, šnekamoji anglų kalba ir galimybė į Daniją vykti nuosavu automobiliu.

Darbo užmokestis:

130 DKK/valandą (~17,47 Eur) prieš mokesčius, plius 12,5% atostoginiai. Numatomos 5 darbo dienos, 40 arba daugiau darbo valandų per savaitę.

Apgyvendinimas:

Suteikiamas, 375 DKK per savaitę. Apgyvendinimas nuo darbo vietos nutolęs apie 23 km, todėl nuosavas automobilis būtinas.

Žinote kam tiktų šis darbo pasiūlymas? – drąsiai dalinkitės su draugais bei žmonėmis, kuriuos jis galėtų dominti.

Mes siūlome:
*Visiškai nemokamas įdarbinimo paslaugas
*Legalų įdarbinimą Danijoje ir laiku mokamą atlyginimą
*Apgyvendinimo galimybes
*Visapusišką pagalbą ir konsultacijas prieš išvykstant ir jau esant Danijoje.

Daugiau apie mus https://balticworkforce.com/lt/
Sekite mus Facebooke ir pamatykite naujausius darbo skelbimus https://www.facebook.com/BalticworkforceLT
www.balticworkforce.com

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Indrė Idzelė

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?