Darbo pavadinimas

Ieškome 4 papildomų žmonių dirbti valymo darbus kempinge. Kempingas įsikūręs labai gražioje vietoje, prie jūros, įspūdingos gamtos apsuptyje. Pasiūlymas tinkamas ir poroms!

Darbuotojų skaičius:

4

Darbo laikotarpis:

Nuo 2023-08-19 iki 2023-10-31

Darbo pobūdis:

  • bendrųjų kempingo patalpų (valgymo zonų, dušų, tualetų ir kt.), namelių, svečių namų, “glamping” stiliaus palapinių valymas;
  • nesudėtingi pagalbiniai darbai kempingo teritorijoje.

Darbo vieta:

4791, Borre

Reikalavimai:

šnekamoji anglų kalba ir valymo darbų patirtis. Privalumas – B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (yra galimybė naudotis įmonės suteikiamu automobiliu darbo reikmėms).

Darbo užmokestis:

nuo 110 DKK/val. (~14,76 Eur) prieš mokesčius, plius 12,5% atostoginiai. Dirbama 6-7 dienas/sav., numatomos vidutiniškai 42 (ar daugiau vasaros sezono metu) darbo valandos per savaitę.

Apgyvendinimas:

suteikiamas nemokamai, kempingo teritorijoje arba ~1 km nuo darbo vietos. Suteikiamas atskiras kambarys kiekvienam darbuotojui.

Žinote kam tiktų šis darbo pasiūlymas? – drąsiai dalinkitės su draugais bei žmonėmis, kuriuos jis galėtų dominti.

Mes siūlome:
*Visiškai nemokamas įdarbinimo paslaugas
*Legalų įdarbinimą Danijoje ir laiku mokamą atlyginimą
*Apgyvendinimo galimybes
*Visapusišką pagalbą ir konsultacijas prieš išvykstant ir jau esant Danijoje.

Daugiau apie mus: https://balticworkforce.com/lt/
Sekite mus Facebooke ir pamatykite naujausius darbo skelbimus: https://www.facebook.com/BalticworkforceLT
www.balticworkforce.com

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Indrė Idzelė

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?