Darbo pavadinimas

Ieškome 1 žmogaus biurų, apartamentų ir kt. patalpų valymo darbams.

Darbuotojų skaičius:

1

Darbo laikotarpis:

Nuo 2022-06-27 iki 2022-12-31

Darbo pobūdis:

Biuro patalpų, apartamentų, viešbučių valymas. Suteikiamos visos darbui reikalingos priemonės.

Darbo vieta:

8000, Aarhus C

Reikalavimai:

Šnekamoji anglų kalba, B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (yra galimybė naudotis įmonės suteikiamu automobiliu darbo reikmėms).

Darbo užmokestis:

105 DKK/val. (~14,11 Eur) prieš mokesčius, plius 12,5% atostoginiai. Dirbama 6 dienas/sav., numatoma vidutiniškai 48 darbo valandos per savaitę.

Apgyvendinimas:

Suteikiamas, 400 DKK/sav. asmeniui. Apgyvendinimas nuo darbo vietos nutolęs apie 15 km.

Žinote kam tiktų šis darbo pasiūlymas? – drąsiai dalinkitės su draugais bei žmonėmis, kuriuos jis galėtų dominti.

Mes siūlome:
*Visiškai nemokamas įdarbinimo paslaugas
*Legalų įdarbinimą Danijoje ir laiku mokamą atlyginimą
*Apgyvendinimo galimybes

*Visapusišką pagalbą ir konsultacijas prieš išvykstant ir jau esant Danijoje.

Daugiau apie mus https://balticworkforce.com/lt/
Sekite mus Facebooke ir pamatykite naujausius darbo skelbimus https://www.facebook.com/BalticworkforceLT
www.balticworkforce.com

Munca in Danemarca, la curatenie in hotel

Šis darbo skelbimas nebegalioja

Turite papildomų klausimų?

Jei turite klausimų apie darbo pasiūlymą ar norite daugiau informacijos, prašome susisiekti su konsultantu darbo dienomis Nuo 9.00 iki 17.00 val.

Projekto koordinatorius Indrė Idzelė

Žinote kas ieško tokio pobūdžio darbo?