The Job

Darbas Danijoje grupės lyderiui statybose

Number of workers:

1

Job Period:

From As soon as possible until 2024-12-31

Job Description:

Darbas Danijoje grupės lyderiui statybose

 

Įmonė užsiima žemės ūkio pastatų, industrinių bei jojimo angarų statyba. Reikalingas patyręs betonuotojas ir stalius. Bus vykdomi blokelių dėjimo, pamato liejimo, betonavimo bei konstrukcijų surinkimo darbai. Įmonė taip pat gauna ir griovimo, apšiltinimo, komunikacijų tiesimo užsakymų. Įmonė suteiks galimybę naudotis kompanijos transportu, palaikomi draugiški santykiai su visais darbuotojais. Šiuo metu pas klientą jau dirba mūsų darbuotojas; pas klientą jau yra perėję dirbti tiesiogiai ir kiti mūsų darbuotojai; suteiksime galimybę su jais pasikalbėti apie darbą bei atmosferą. Tinkamiems darbuotojams yra galimybė pereiti dirbti tiesiogiai.

Work location:

4653, Karise

Requirements:

Būtina patirtis statybose – betonavimo, metalo konstrukcijų srityse. Jei papildomai turite staliaus patirties, tai būtų didelis privalumas. Būtina gerai susikalbėti angliškai ir turėti galiojantį B kategorijos pažumėjimą.

The Salary:

205 DKK/val (~27,49 Eur) prieš mokesčius, plius 12,5 % atostoginiai. Atlyginimas yra mokamas vieną kartą per mėnesį iki 10 dienos į jūsų nurodytą banko sąskaitą. Yra galimybė gauti avansą.

Accommodation:

Kambarys name, priklausančiame kliento įmonei. Kaina 750DKK/sav/žmogui (100,58EUR).

Sorry, this entry is only available in Lithuanian.

Darbas Danijoje - statybos

This job offer has expired

Have additional questions?

Should you have questions about job offer or would like more information, please kindly contact us during working days from 9:00 until 17:00

Jolanta Baltic Workforce
Project Coordinator Jolanta Kaupaite

Do you know who might be interested in this job?