stamp exper stamp legal Lietuvių     Polski     Romanian     English (UK)

 Rolnictwo

  

(Jagody/truskawki/maliny, Rośliny, Kwiaty, Owoce, Warzywa)

Dania jest krajem głównie rolniczym. Zazwyczaj w tym sektorze nie są wymagane żadne specjalistyczne kwalifikacje dla prac sezonowych na polach uprawnych takich jak zbieranie, pakowanie jagód, owoców czy warzyw, odchwaszczanie pola, usuwanie kamieni, jazda traktorem itp. 

Zazwyczaj potrzebujemy tutaj zespołów ludzi a co za tym idzie jest to dobra szansa do zdobycia pracy jeśli nie zna się języka angielskiego jednocześnie dając możliwość pracy z przyjaciółmi i krewnymi. 

 07

Szklarnie

 

(Rośliny, Kwiaty, Grzyby)

W Danii bardzo popularna jest praca w szklarniach. Zazwyczaj jest to praca typu wiązanie, sadzenie, dosypywanie ziemi, pakowanie roślin i kwiatów; zbieranie, sortowanie, pakowanie i załadunek warzyw i grzybów. Możemy zaoferować pracę w szklarniach na Wiosnę, w Lecie i na Jesień. Większość ofert jest skierowana dla grup ludzi ( 2 i więcej). Również pary są tu mile widziane. Znajomość języka w stopniu komunikatywnym będzie na pewno zaletą.

 0 17

Farmy

 

(Trzoda chlewna, Krów, Norek, Ryb, Drobiu, Koni)

W Danii jest wiele rodzajów farm. Zazwyczaj oferujemy długoterminowe oferty pracy przy karmieniu, przenoszeniu, myciu, dbaniu o zwierzęta, sprzątaniu na farmie, naprawianiu zagród itp. Może to być również praca sezonowa szczególnie na farmach norek przy skórowaniu, dbaniu o futra itp.

Na farmach jest możliwość zdobycia pracy nie posiadając specjalnych kwalifikacji ponieważ większość naszych klientów jest gotowa do przyuczenia pracowników, którzy chcą się uczyć by móc pracować na farmie. Zazwyczaj specjalistyczne kwalifikacje są niezbędne przy pracach typu kastracja, szczepienia, zapładnianie, ubój, spawanie, prowadzenie traktora, praca przy maszynach itp. W wielu przypadkach nasi klienci z tego sektora wymagają pojedynczych osób do pracy na farmie dlatego takie osoby powinny przynajmniej w stopniu komunikatywnym porozumiewać się w języku angielskim i być gotowe do pracy w pojedynkę.

 

 0 8

Leśnictwo

 

W Danii bardzo popularna jest hodowla drzewek bożonarodzeniowych na sprzedaż. Stąd też posiadamy prace sezonowe późną jesienią jeszcze przed świętami przy ścince drzew, zbieraniu gałęzi, tworzeniu wieńców, pakowaniu i ładowaniu. Na wiosnę i w lato oferujemy prace przy oczyszczaniu lasu, budowaniu ogrodzeń, sadzeniu drzew itp.

Zazwyczaj do tych prac zamawiane są małe grupy ludzi stąd jest możliwość wyjazdu ze znajomymi. Tutaj oferujemy oba typy prac zarówno dla wyspecjalizowanych fachowców jak I osób bez konkretnych doświadczeń. W większości przypadków doświadczenie jest niezbędne przy pracy z piłą łańcuchową, na maszynach podnośnikowych i ładowarkach, prowadzeniu traktora. Prace typu zbieranie i pakowanie gałęzi z drzew nie wymagają szczególnych umiejętności – może jedynie szczerych chęci do pracy.

 

 0 20

Budownictwo

 

(Budowanie, Renowacje, Izolacje, Rozbiórka, Montaż)

Możemy zaoferować szeroki zakres prac w tym sektorze zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Czasami są to proste prace budowlane na farmach gdzie zaszła konieczność naprawienia, odbudowania czegoś. Niekiedy mogą to być prace przy dużych projektach budowlanych gdzie istnieje potrzeba posiadania doświadczenia w różnych pracach takich jak murowanie, stolarka, malowanie, szpachlowanie, układanie podłóg, budowa dachu, budowa schodów, montaż okien, drzwi, montaż płyt karton-gips, wylewki betonowe, kładzenie płytek na ścianach i podłogach, instalacja systemów alarmowych, elektryka, prace rozbiórkowe, renowacje itd.

Najczęściej potrzebujemy grup ludzi do budownictwa w Danii, dlatego jest to dobra szansa do otrzymania pracy o ile posiada się wymagane doświadczenie a nie koniecznie zna się język angielski. Jest to doskonała szansa by pracować ze znajomymi lub rodziną.

 

 03

Usługi

 

(sprzątanie, opieka zdrowotna, hotele, restauracje, inne usługi)

Zajmujemy się szerokim zakresem zadań od prostych usług sprzątanie w fabrykach, firmach, hotelach, apartamentach do kompleksowych usług sprzątania. Świadczymy też usługi sprzątania w biurach, restauracjach jak i miejscach publicznych

Prace te mogą być zarówno sezonowymi w lecie jak i długo terminowymi całorocznymi zleceniami. PRzy niektórych zadaniach znajomość języka angielskiego jest bardzo ważna szczególnie tam gdzie personel sprzątający czy pokojówka musi rozmawiać z gośćmi hotelowymi, restauracji itp. W sektorze usług można również pracować jako kierowca, ochrona osób i mienia, opieka nad osobami starszymi, szewc, sprzedawca itd. ale nadal język angielski będzie tutaj wielkązaletą by móc pracować we właściwy sposób.

 

 0 15

Fabryki 

 

(artykułów spożywczych, lekki przemysł)

Nasza firma realizuje kluczowe projekty w sektorach produkcyjnych. Zatrudniamy przy produkcji ryb, warzyw, żywności i w innych fabrykach. Nasi pracownicy wykonują zadania takie jak sortowanie, pakowanie, załadunek, jazda wózkiem widłowym, praca na linii produkcyjnej itp.
Możliwe jest otrzymanie pracy w sektorze produkcyjnym nawet jeśli nie posiada się specjalnego doświadczenia bądź nie mówi się w języku angielskim. Jest to spowodowane tym, że większość z tych prac odbywa się w większych grupach ludzi. Możemy zaoferować długoterminowe kontrakty ale i krótkie zlecenia w sezonowych pracach produkcyjnych szczególnie przed świętami Wielkanocy czy Bożego Narodzenia.

 

 0 8

Magazyny

 

(przechowalnie, składy, logistyka)

Baltic Workforce wspiera klientów w szeroko rozumianej logistyce. Nasi pracownicy mają możliwość pracy przez cały rok bez względu na porę roku wykonując zlecenia typu porządkowanie magazynu, zbieranie zamówień, kompletowanie palet, pakowanie – dla niewykwalifikowanej kadry oraz dla wyspecjalizowanych pracowników przy prowadzeniu wózków widłowych, ładowaniu towaru, etykietowaniu, pracy przy obsłudze maszyn automatycznych. W tym sektorze można rozwijać swoje umiejętności ale także nauczyć się pracy na magazynach. Nasze oferty skierowane są do osób, które chcą wesprzeć swoją pracą naszych klientów przez dłuższy okres czasu ale również przy krótkich zleceniach gdzie klienci potrzebują pomocy z uwagi na pracowite okresy w roku. Zazwyczaj język angielski jest tutaj wymagany i pomocny by we właściwy sposób zrozumieć polecenia klienta.

 warehouse