stamp exper stamp legal Lietuvių     Polski     Romanian     English (UK)

 

Jeśli chcesz pracować w Danii przez naszą firmę, należy przejść poniższe kroki:

Zingsniai pl 

Rejestracja w naszej bazie danych

Można wypełnić informacje o sobie w naszej bazie danych Zarejestruj się tutaj”.

Jeśli z jakiegoś powodu jest to nie możliwe zawsze pozostaje kontakt z naszymi konsultantami personalnymi na Litwie lub w Polsce przez telefon lub wysyłając swoje CV na adres e-mail :

Litwa    +370 52107508, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polska  +48 586226794, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oferty pracy

Będąc zarejestrowanym w naszej bazie danych otrzymywać będziesz wiadomości o możliwych wolnych etatach, którymi możesz być zainteresowany. Jeśli sprostasz wymaganiom zostaniesz szczegółowo poinformowany o wszystkich warunkach takich jak opis pracy, okres wyjazdu, godziny pracy, wynagrodzenie, możliwości zakwaterowania itp. 

 

Rozmowa kwalifikacyjna

Jeśli będziemy w posiadaniu oferty dla Ciebie lub jeśli będziemy chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o Tobie nasi konsultanci personalni skontaktują się z Tobą w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas rozmowy poruszony zostanie temat oczekiwań w stosunku do wymarzonej pracy, a także podyskutujemy na temat Twojego doświadczenia i motywacji do pracy za granicą. Sprawdzimy również poziom umiejętności języka angielskiego. Nasz konsultant personalny poinformuje Cię o możliwościach zatrudnienia, wytłumaczy jakie oczekiwania w stosunku do Ciebie jako kandydata ma firma oraz przedstawi możliwe wolne w danej chwili stanowiska pracy.   

 

Zatrudnienie  

Jeśli zostaniesz wybrany do pracy, której warunki zaakceptowałeś zostaniesz poproszony o przybycie do naszego biura by podpisać wszystkie dokumenty dotyczące zatrudnienia oraz przy okazji zostaniesz poinformowany o pracy i życiu w Danii, naszych zasadach pracy i o innych administracyjnych sprawach.