stamp exper stamp legal 



Lietuvių     Polski     Romanian     English (UK)

Aktaulūs darbo pasiūlymai Facebook 

 

Siūlome darbus įvairiuose fabrikuose: daržovių, jūros gėrybių, sausainių ir kituose fabrikuose. Čia dažniausiai patirties nereikia, tad vykti gali visi norintys ir bent kiek šnekantys angliškai.

Siūlome darbą Viešbučiuose, restoranuose, kempinguose. Paslaugų sekoriuje  būna tiek sezoninių darbų vasaros metu, tiek ilgalaikių paskyrimų. Kai kuriais atvejais patirtis ir anglų kalbos žinios yra labai svarbios, ypač tuomet kai darbuotojai turi bendrauti su klientais.

 

Nuolat siūlome įvairius vidaus ir išorės statybų darbus. Statybiniams darbams Danijoje dažnai reikalingos grupės žmonių, tad tai puiki galimybė įsidarbinti kartu su draugais ar giminaičiais, jei turite patirties, tačiau nekalbate angliškai.

Siūlome kvalifikuotą bei nekvalifkuotą darbą miškininkystėje.Dažnai šiame darbe reikia patirties dirbti su grandininiu pjūklu, keltuvais, vairuoti traktorių. Patirties nereikalauja darbas rinkti ir rišti šakas. Tokiems darbams atlikti tereikia norėti išmokti dirbti tokį darbą ir būti darbščiam, yra galimybė dirbti su draugais bei šeimos nariais.

 

Siūlome darbą kiaulių, karvių, audinių fermose. Dažniausiai mūsų klientams fermose reikalingas tik vienas darbuotojas, todėl kandidatuojantys asmenys turėtų kalbėti angliškai ir būti pasiruošę dirbti vieni.

Įsidarbinti fermoje galima ir neturint jokios specialios kvalifikacijos, nes mūsų klientai dažnai pasirengę apmokyti darbuotojus. Patirtis reikalinga tais atvejais, kai fermose reikia atlikti tokius darbus kaip vakcinacija, skerdimas, traktoriaus vairavimas ir pan.

Nuolat ieškome darbuotojų dirbui žemės ūkyje. Sezoniniams darbams laukuose ar šiltnamiuose nėra specialių reikalavimų. Šiems darbams dažniausiai reikia grupės žmonių, todėl kartu dirbti gali šeimos nariai bei draugai.